УДП починає формувати контейнерні каравани як альтернативу західному кордону

Національний перевізник – ПрАТ «Українське Дунайське Пароплавство» (УДП) вже готується до запуску баржових контейнерних караванів на Середній та Верхній Дунай.

Українські експортери та перевізники, які стикаються із блокуванням пунктів пропуску на західному кордоні, шукають альтернативний логістичний маршрут з України до ЄС, а саме – річкові перевезення Дунаєм. Пароплавство пропонує доставку контейнерів до дунайських портів Болгарії, Сербії, Угорщини, Словаччини, Австрії, Німеччини та румунського порту Констанца.

«Держкомпанія вже розпочала консультації з перевізниками щодо залучення необхідної кількості контейнерів, необхідних для формування перших караванів. Крім перевезення, УДП забезпечує зберігання та перевалку в українських портах, організацію перевалки у портах вивантаження». – МІУ.

Минулого року УДП реалізували масштабну програму ремонту. Таким чином в експлуатації знаходяться 25 одиниць самохідного флоту (20 у резерві) та понад 200 барж. У МІУ наголошують, що ресурсів та можливостей, щоб перехопити потік контейнерів автотранспортом, у компанії достатньо.