Підтвердження професійної компетентності водіїв транспортних засобів для надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів проводиться згідно із Наказом Міністерства Інфраструктури України №789 від 18.11.2020р.

Тривалість програми ПЕРІОДИЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ КУРСІВ становить – 35 годин.

 

На періодичні навчальні курси зараховуються:

– особи, які мають посвідчення водія на право керування транспортним/ми засобом/ами категорії/ій С, СЕ, С1, С1Е, D, DE, D1, D1E до набрання чинності Порядку підтвердження професійної компетентності водіїв транспортних засобів для надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів, затвердженого наказом Мінінфраструктури України 18 листопада 2020 року № 789, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 лютого 2021 р. за № 198/35820;

– особи, які пройшли початкові або початково-скорочені навчальні курси;

– особи, які отримали посвідчення водія відповідної категорії до 02.03.2021р.

 

ВАЖЛИВО: перед реєстрацією на курс, перевірте наявність інформації про посвідчення водія в публічних онлайн ресурсах МВС України за посиланням https://opendata.hsc.gov.ua/check-driver-license/
При цьому, якщо:
– серію посвідчення водія вказали ВЕЛИКИМИ літерами і спроба була не вдала, напишіть повторно МАЛЕНЬКИМИ літерами та повторіть спробу;
– посвідчення не відобразилося – перейдіть за посиланням https://e-driver.mvs.gov.ua/blog#faq та натисніть із переліку “Як додати посвідчення водія в електронні сервіси?”
Відсутність інформації про посвідчення водія в публічних онлайн ресурсах МВС України унеможливлює подальшу реєстрацію на періодичні навчальні курси.

 

Особам, які мають намір підтвердити професійну компетентність на періодичних навчальних курсах та інформація про посвідчення водія яких відображається в публічних онлайн ресурсах МВС України необхідно здійснити наступні дії:

1. Завантажте файл «Заява і згода» та заповніть. Обов’язково оберіть напрямок перевезень.

2. Відправте на електронну пошту infodpmedtrans2021@gmail.com або у Вайбер 067-466-08-10 :

А. Заповнені заяви
Б. Заповнену згоду та зразок підпису
В. Власноруч засвідчену копію паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу
Г. Копію посвідчення водія на право керування транспортними засобами відповідної категорії
Д. Фото 10х15 – 1шт (для кваліфікаційної картки водія)

ПРИМІТКА: Фотокартка має бути кольоровою, прямокутною з розміром сторін 100 × 150 мм. Сторона фотокартки завдовжки 150 мм має бути паралельною до умовно серединної лінії фотографічного зображення на ній.

Зображення голови має займати 80 % фотокартки, надпліччя – 20  %.

Е. Фото 3х4 – 1шт (для посвідчення з надання домедичної допомоги)
Є. Заповнений список у ворді (знаходиться у файлі Заява і згода)

3. Натисніть на поле «Зареєструватись» ( внизу сторінки  на синьому фоні ).

4.Заповніть всі поля під час реєстрації для створення облікового запису з метою проходження навчання.

 

ПІСЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ТА СТВОРЕННЯ ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ, СПІВРОБІТНИК НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ЗАТЕЛЕФОНУЄ ВАМ ТА ПОВІДОМИТЬ ПОДАЛЬШІ ДІЇ.

ПРИ ВИНИКНЕННІ ПИТАНЬ – телефонуйте чи пишіть у Вайбер за телефоном 097-209-20-30  або надсилайте лист на ел.пошту infoucb2024@gmail.com